•  
  • Home
  • Cricketselectie behaalt eerste overwinningen

Cricketselectie behaalt eerste overwinningen

21/03/2013 13:15 - Marciano Millerson

De Surinaamse cricketselectie heeft zijn eerste zeges binnen tijdens de twenty20 kwalificatiewedstrijden in USA. De teams van de Bahamas en de Kaaimaneilanden werden woensdag opzij gezet.

De Surinaamse cricketselectie heeft zijn eerste zeges binnen tijdens de twenty20 kwalificatiewedstrijden in USA. De teams van de Bahamas en de Kaaimaneilanden werden woensdag opzij gezet. Foto: Archief dWT Online  

PARAMARIBO - Suriname heeft zijn eerste zeges tijdens deelname aan de twenty20 Americas kwalificatiewedstrijden binnengehaald. Het nationale team was woensdag sterker dan de teams van de Bahamas en de Kaaimaneilanden.

In Brian Piccolo Park maakte het Surinaamse team de Bahamas tot zijn eerste slachtoffer. Suriname won de toss en ging eerst aan bat. Een sterk optreden van batsmannen Shazam Ramjohn, Sauid Drepaul, Charles Douglas en Radjeev Jagroep hielp Suriname aan 121 runs voor het verlies van negen wickets in 20 overs. Bahamas kwam 20 runs tekort voor de overwinning. Suriname's Sauid Drepaul werd tot totman of the matchuitgeroepen.

De selectie kreeg in de tweede wedstrijd meer tegenstand van de Kaaimaneilanden. In een spannende partij, die door de regen werd onderbroken, won Suriname met een verschil van zeven runs. Evenals de eerste partij won het nationale team de toss en koos ervoor eerst aan bat te gaan. In totaal kwam Suriname in 20 overs tot 120 runs voor het verlies van acht wickets. Kapitein Mohindra Boodram werd in deze ontmoeting totman of the matchgekroond.

Favoriet en gastland, de Verenigde Staten van Amerika, staat na de eerste speelronde ongeslagen aan kop. Bermuda volgt op de tweede plek. Suriname (3), Kaaiman eilanden (4) en Bahamas (5) maken de vijf compleet.

 

Meer weten? Lees voor verdieping en achtergronden de Ware Tijd!

Share on Facebook